Prezent na Dzień Ojca

Dzień Ojca to święto, które w Polsce obchodzone jest 23 czerwca. Stanowi wyraz szacunku i wdzięczności ojcom. Mężczyźni obdarowywani są zwykle przez swoje dzieci, ale nie tylko!

Jaki prezent na Dzień Ojca?
Święto Dnia Ojca wiąże się nie tylko z pamięcią i życzenia dla Taty. To także okazja do wręczenia podarunku. Jego forma może być naprawdę różna.

Zdarza się, że mamy ogromne kłopoty z wyborem prezentu dla Ojca. Postanowiliśmy ułatwić Wam to zadanie. Poznajcie dziesięć, kreatywnych propozycji na Dzień Ojca!

 1. Spersonalizowana koszulka
  „Najlepszy tata”, „Kochany Tatuś”, „Najlepszy tata na świecie” – to tylko kilka pomysłów na dedykowany napis na koszulce z okazji dnia Ojca. Spersonalizowana koszulka to świetny pomysł, który pozwala na dobór indywidualnego napisu. Koszt? Niewielki. Prasowany napis na białej koszulce zamówimy za kilkadziesiąt złotych.
 2. Wyjątkowy kufel
  Mężczyźni uznawani są za prawdziwych smakoszy piwa. Jeśli i Twój tata, chętnie raczy się „złotym trunkiem” to doskonałym pomysłem będzie zakup spersonalizowanego kufla. Możesz na nim umieścić imię ojca, datę urodzin dzieci lub indywidualny, kreatywny tekst. Pełna dowolność. Koszt Kufla z napisem to maksymalnie 20-40 złotych.
 3. Narzędzia majsterkowicza
  Nowa wkrętarka, wyrzynarka czy piła? To zawsze będzie trafiony prezent. Chyba, że nasz Tata nie lubi domowych prac i wszystko zleca fachowcom. To jednak ma miejsce naprawdę bardzo rzadko. Dobre narzędzia to wydatek rzędu kilkuset złotych.
 4. Wypad na ryby lub grzyby
  Jednym ze sposobów na świetną niespodziankę jest zabranie ojca na ryby lub grzyby. Wszak, nie ma nic lepszego niż spędzenie razem czasu. Oczywiście, Tata powinien być entuzjastą tego typu rozrywek.
 5. Wyjście na miasto
  Klimatyczna knajpka? Kawiarnia z muzyką na żywo? A może po prostu Pub? Zabierz swojego Ojca w miejsce w którym miło spędzicie czas i będziecie mieli okazję po prostu porozmawiać. Nic tak nie cieszy rodziców jak uwaga swoich dorosłych dzieci. Uwierzcie!
 6. Wypad na gokarty
  Świetną formą rozrywki mogą okazać się również gokarty. Jazda niewielkimi, czterokołowymi pojazdami pozwala na… fajną, rodzinną rywalizację. Nie zapomnij jednak zabrać również innych – rodzeństwa oraz swojej mamy. Podkreśl jednak, że jest to prezent dla Ojca!
 7. Zegarek
  Zegarek to klasyczny prezent, który sprawdzi się na każdą okazję – również na dzień ojca. Polecamy dodatkowo wygrawerować na „sikorze” – okazję oraz imiona swoich dzieci.
 8. Kosmetyki
  Podobnie jak w przypadku zegarka, uniwersalnym rozwiązaniem będą kosmetyki i perfumy. Pamiętaj jednak o tym, by nie iść na łatwiznę – kupuj takie produkty z których na pewno skorzysta Twój ojciec.
 9. Alkohol
  To dość kontrowersyjny pomysł, ale… przy odpowiednim wyborze trunku – całkiem kreatywny. Nie chodzi o to, by kupić klasyczną wódkę czy whisky. Alkohol w postaci dobrej nalewki, koniaku czy regionalnego piwa – z tego ucieszy się każdy mężczyzna.
 10. Galanteria
  Spinki do krawatu, pasek czy torba? Wszystko to będzie trafionym prezentem – pod jednym warunkiem: Twój Ojciec musi lubować się w eleganckich kreacjach. W przeciwnym wypadku – nie warto! Wszak, korzystać z powyższych będzie zbyt rzadko.

 

Masz lepszy pomysł?
Świetnie! Zachęcamy do dzielenia się swoimi opiniami w komentarzach pod tym artykułem. Mamy nadzieję, że powyższe i poniższe treści będą stanowiły niemałą inspirację dla wielu z Was.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*