Prezent na Dzień Kobiet

8 marca to data, którą MUSI pamiętać każdy mężczyzna. Wszak, to jedno z najważniejszych świąt w oczach kobiet. Jeśli zapomnimy o życzeniach i podarunku… może się to naprawdę źle skończyć!

Trochę kreatywności, czyli dlaczego Twoja partnerka zasługuje na więcej niż tylko kwiaty?
Nie uważasz, że wizyta w kwiaciarni to pójście na łatwiznę? Kwiaty otrzymuje każda kobieta. Zadbaj o to by Twoja poczuła się wyjątkowo! Jak tego dokonać? Poznaj pięć pomysłów na prezent z okazji Dnia Kobiet.

 1. Biżuteria
  Błyskotki kocha niemal każda kobieta. Dlatego też, prezent w postaci pierścionka, łańcuszka, bransoletki czy kolczyków – zawsze będzie trafiony. Musisz jedynie określić czy Twoja wybranka lubuje się w srebrze, czy złocie. Wszak, to ma fundamentalne znaczenie dla tego, czy prezent będzie trafiony.
 2. Wyjście do restauracji
  8 marca to data w której większość klimatycznych miejsc ma porezerwowane stoliki. Dlaczego? Otóż, wyjście do restauracji to jeden z klasycznych pomysłów na spędzenie tego niezwykle ważnego święta. Jest to tym bardziej fajne rozwiązanie, jeśli rzadko kiedy pojawiacie się razem w eleganckich miejscach.
 3. Impreza taneczna
  Elegancki wieczór taneczny? Impreza w rytmie disco-polo? A może kurs tańca? Wybór należy do Ciebie. Jesteśmy przekonani, że każda z wyżej wymienionych form okaże się jak najbardziej trafiona!
 4. Kosmetyki
  Kolejny uniwersalny prezent, który… musi być trafiony. Świetna propozycja szczególnie dla Panów zorientowanych w kosmetyczce swoich partnerek.
 5. Zabieg pielęgnacyjny/relaksujący
  Doskonałym rozwiązaniem może być również zakup bonu na usługę: masażu, mikrodermabrazji, mezoterapii i innych uniwersalnych zabiegów upiększających bądź relaksujących. Koszt niewielki, a zadowolenie partnerki – oczywiste.

Zrób to sam, czyli dlaczego warto dodać coś od siebie?
Zakup kwiatów i/lub powyższych podarunków to doskonały pomysł na Dzień Kobiet, ale niezbyt osobliwy. Wszak, nadal są to gotowe podarunki, jakich wiele.

Zdecydowanie atrakcyjniejsze z punktu widzenia kobiety będzie stworzenie czegoś indywidualnie. Prezenty typu „home-made” to inicjatywa, która z całą pewnością spotka się z aprobatą Twojej wybranki. Podobnie zareaguje na napisanie wiersza, stworzenie zagadki, czy przygotowanie listy 100 powodów – dlaczego ją kochasz.

Kreatywność jest kluczem w przypadku każdego prezentu. Im więcej serca włożysz w przygotowaną przez siebie pracę – tym lepiej. Alternatywnie, jeśli masz dwie lewe ręce możesz zlecić stworzenie spersonalizowanego podarku np. u jubilera czy w centrum grawerskim.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*