Prezent na Dzień Dziecka

Czy wiesz, że Dzień Dziecka to święto ustanowione przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Zjednoczonych Narodów dla upowszechnienia ideałów i celów dotyczących praw dziecka? Miało to miejsce w 1945 roku. W Polsce, święto to obchodzone jest od 1955 roku – 1. czerwca.

Prezent dla dziecka? Co kupić na Dzień Dziecka?
Wielu rodziców ma sporą zagwozdkę – co kupić swojemu dziecku 1 czerwca? Co sprawi mu największą radość?

Śpieszymy z pomocą. Przygotowaliśmy zestawienie 10-ciu prezentów „na czasie”. Mamy nadzieję, że będą one inspiracją dla szerokiego grona rodziców.

 1. DRON
  Zakup Drona to pomysł, który bez cienia wątpliwości spodoba się Twojemu dziecku. Wszak, ten prosty, latający obiekt to jeden z najlepiej opiniowanych gadżetów. Cena takiej zabawki rozpoczyna się od kilkudziesięciu złotych.
 2. TRAMPOLINA
  Posiadasz ogród? Prawdziwym hitem ostatnich miesięcy są trampoliny. Dostępne w niemal każdym hipermarkecie, „duże” zabawki – sprawdzą się jako prezent dla dzieci w niemal każdym wieku.
 3. BASEN
  Czerwiec to ciepły miesiąc, dlatego też świetnym pomysłem na prezent będzie basen. Jego zakup nie jest zbyt dużym wydatkiem, wszak – niewielkie baseny dostaniemy już za kilkadziesiąt złotych.
 4. DZIEŃ W AQUA PARKU
  Dzieci uwielbiają wodę, dlatego też doskonałym prezentem dla Twojego dziecka będzie wizyta w Aqua Parku. Dzień spędzony tam z maluchem będzie nie tylko ogromną frajdą, ale także przeżyciem, które zapamięta na bardzo długo.
 5. SAMOCHÓD NA ZDALNE STEROWANIE
  To typowo chłopięcy produkt, ale… gwarantujemy, że różowym samochodem Lalki Barbie chętnie pobawią się również dziewczynki. W zasadzie – im większy samochodzik, tym lepiej.
 6. WYPAD DO ZOO
  Ogrody zoologiczne to miejsca w których świetny czas mogą spędzić całe rodziny. W czerwcu, gdy pogoda zwykle dopisuje – odwiedziny ZOO to doskonały pomysł na prezent zarówno dla dzieci, jak i nas samych.
 7. GOKARTY
  Jazda czterokołowymi, niewielkimi pojazdami to uniwersalna rozrywka, którą lubią zarówno dzieci, jak i dorośli. W dodatku – jest coraz lepiej dostępna: zakup wejściówki na tor i jazda przez kilkanaście-kilkadziesiąt minut to wydatek rzędu 50-100 złotych.
 8. PAINTBALL
  Rozrywką w zupełnie innym klimacie jest paintball. Strzelanie kolorowymi kulkami to świetna zabawa. Niestety, dostępna jest dopiero od 13 lat. Nie mniej jednak, jako propozycja dla nieco starszych dzieci – sprawdza się doskonale.
 9. SMART WATCH
  W dzisiejszych czasach, rozwój technologiczny jest ogromny. A dzieci, jak to dzieci – lubią być „na czasie”. Prezentem bardzo ciekawym może okazać się Smart Watch, czyli zegarek z funkcją telefonu, liczenia kroków itd.
 10. KONSOLA
  Jeśli chcesz sprawić dziecku nieco większy prezent to… kup mu: konsolę lub komputer do gier. Jesteśmy pewni: to będzie coś, co uszczęśliwi Twojego milusińskiego.

Masz inny pomysł? Serdecznie zachęcamy do dyskusji i dzielenia się pomysłami w komentarzach. Im więcej kreatywnych propozycji, tym lepiej. Wszak, w niektórych przypadkach trudno wpaść na coś, czego nie ma nasze dziecko.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*