Pomysł na prezent dla sportowca

Wybór prezentu rzadko kiedy jest łatwy. Często borykamy się z brakiem jakiegokolwiek pomysłu. Dlatego też, po raz kolejny przygotowaliśmy ciekawe, kreatywne zestawienie gadżetów. Tym razem „pod lupę” wzięliśmy sportowców. Co warto kupić osobie aktywnej fizycznie?

 1. Sprzęt sportowy
  Tego nigdy nie będzie za wiele! Warto jednak przed zakupem określonej rzeczy – zweryfikować czy dana osoba lubuje się w danej firmie. Pamiętać należy również, że profesjonaliści powinni być obdarowywani profesjonalnym sprzętem. W przeciwnym wypadku – może wyjść z tego prawdziwa klapa. Co więcej, musimy zdawać sobie sprawę, że decydując się na zakup sprzętu sportowego – osoba obdarowywana będzie znakomicie zorientowana ile ów gift kosztował.
 2. Bilet na mecz/zawody
  Osoba obdarowywana trenuje boks? Kup jej bilet na galę bokserską. Jest piłkarzem? Zaproś na mecz ukochanej drużyny. Tutaj możesz popisać się kreatywnością. Pamiętaj jednak, by orientować się w tym, kto komu kibicuje. Fan Barcelony z całą pewnością nie będzie zachwycony z biletów na mecz Realu Madryt.
 3. Strój sportowy
  Ciuchy to prezent, który często jest określany mianem kontrowersyjnego. Nie mniej jednak – w przypadku sportowców ich zakup jest jak najbardziej wskazany. Dlaczego? Nie mówimy tutaj o gustach, a o użyteczności. Dlatego też, nie ma nic w złego w zakupie sportowych ubrań. Unikać należy jednak zakupu butów sportowych (chyba, że dotyczy to dzieci).
 4. Suplementy diet
  Sportowcy bardzo często posiłkują się rozmaitymi suplementami diety. Dlatego też, zakup dobrej odżywki – będzie z całą pewnością trafionym prezentem. W sklepach dla sportowców znajdziemy dosłownie wszystko – wystarczy sprzedawcy określić poziom zaawansowania oraz rodzaj wykonywanego sportu – z całą pewnością pomoże nam wybrać skuteczny środek.
 5. Gry sportowe
  Sportowcy bardzo często korzystają z komputerów i konsol w celu zapewnienia sobie wirtualnej rozgrywki. I tak oto, doskonałym wyborem dla piłkarza będzie gra FIFA lub PES, dla koszykarza NBA, dla osoby trenującej sztuki walki – UFC, itd. Oferta producentów gier sportowych jest ogromna.
 6. Puchary/Gadżety/Medale
  Nieodłącznym elementem sportu jest rywalizacja. Z kolei rywalizacji – nagrody. Z tego też względu, dobrym pomysłem na spersonalizowany prezent będzie zakup pucharu, medalu lub statuetki. Wygrawerowany, oryginalny i kreatywny napis – ucieszy każdego!

Dlaczego warto kupować prezenty tematyczne?
Ile razy zdarzyło Ci się odłożyć prezent do szafy i całkowicie o nim zapomnieć? Ile razy otrzymałaś nietrafiony gift? Z całą pewnością niejednokrotnie. Spowodowane jest to tym, iż ktoś nie trafił w Twój gust oraz pasję. Nie popełniaj tego błędu i wybieraj prezenty, które będą odpowiadały danej osobie. Pamiętaj przy tym, że wybrana rzecz ma podobać się osobie obdarowywanej, a nie Tobie!

Koniecznie przeczytaj nasze inne publikacje, gdzie przedstawiamy pomysły dla innych grup społecznych. Mamy nadzieję, że te treści będą stanowiły inspirację i pomogą Ci wybrać ciekawy i co najważniejsze – trafny prezent.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*