Pomysł na prezent dla piłkarza i kibica

Szukasz pomysłu na prezent dla fana piłki nożnej? Chcesz, aby Twój prezent na pewno był trafiony? Doskonale! Przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie dziesięciu gadżetów i akcesoriów, które z całą pewnością spodobają się osobie obdarowywanej.

 1. Koszulka piłkarska
  To jeden z prezentów, który z całą pewnością spodoba się kibicowi lub piłkarzowi. Musisz jedynie dowiedzieć się – jakiemu klubowi kibicuje! Jeśli nie posiadasz takowej wiedzy – możesz kupić koszulkę reprezentacji narodowej. Koszt takowego prezentu to około 200-300 złotych.
 2. Buty piłkarskie (korki)
  korki to buty, których zużywalność stoi na bardzo wysokim poziomie. Polecamy ten prezent w szczególności dla młodszych fanów i kibiców – osoby dorosłe mogą mieć bowiem bardzo sprecyzowane wymagania, które często bardzo trudno spełnić.
 3. Piłka nożna
  Zakup nowej piłki to świetny, uniwersalny pomysł. Nawet jeśli osoba obdarowywana posiada już piłkę to nowa futbolówka się nie zmarnuje! Warto kupować aktualne modele (np. piłkę polskiej ekstraklasy, futbolówkę Champions League itd.)
 4. Bilety na mecz
  Nieco bardziej wymagającym prezentem są bilety na mecz. Jeśli wiesz – kogo kibicem jest osoba obdarowywana to sprawa jest prosta. W przeciwnym wypadku, bezpieczną opcją jest zakup biletów na mecz polskiej kadry (wymagana karta kibica).
 5. Bramki hokejowe do ogrodu
  Świetnym gadżetem są małe bramki, które można postawić w ogrodzie lub na podwórku. W szczególności sprawdzą się na terenach wiejskich, gdzie dostęp do orlików i boisk jest bardzo mocno ograniczony.
 6. Gadżety klubowe
  Poza koszulkami, kluby piłkarskie produkują mnóstwo rozmaitych gadżetów klubowych: począwszy od czapeczek, przez spodenki, a skończywszy na kubkach i piórnikach. Ponownie jednak wypada znać drużynę, której kibicuje dana osoba.
 7. Puchar/Medal
  Sportowcy uwielbiają nagrody! Dlatego też doskonałym pomysłem na prezent-niespodziankę będzie zamówienie spersonalizowanego pucharu/medalu. W punktach grawerskich z łatwością zamówimy statuetki piłkarskie z unikalnym hasłem, np. „Dla Maćka – najwierniejszego kibica Reprezentacji Polski”, „Dla Michała – najlepszego piłkarza w mieście” itp.
 8. Imprezowe kieliszki i kufle do piwa
  To prezent dedykowany dla nieco starszych piłkarzy i fanów. Kufle do piwa z herbem klubu, kieliszki z napisem – kibic? Od wyboru do koloru! W sklepach z prezentami z całą pewnością znajdziesz coś, co trafi w gust osoby obdarowywanej.
 9. Tort w kształcie boiska
  Jednym z kreatywniejszych rozwiązań może okazać się zakup tortu w formie boiska. Tego typu wypieki należy jednak zamawiać z większym wyprzedzeniem! Z całą pewnością zrobią wrażenie – nie tylko na osobie obdarowywanej, ale także na gościach.
 10. Wizyta na stadionie
  Dla osób kreatywnych – polecamy zabrać osobę na wymarzony stadion. Duże kluby oferują bilety pozwalające odwiedzić szatnię piłkarzy, sale konferencyjne i inne pomieszczenia. Pozwoli to poczuć osobie obdarowywanej klimat poważnego futbolu.

 

Wybór może wydawać się trudny, ale jesteśmy pewni – kibic ucieszy się z każdego wyżej wymienionego prezentu!28

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*