Pomysł na prezent dla kulturysty

Zdarzyło Ci się nie mieć pomysłu na prezent? Zastanawiałeś się co kupić, aby osoba obdarowywana była zadowolona? Teraz będzie znacznie łatwiej! Przygotowaliśmy szereg publikacji, które pozwolą Ci wybrać kreatywny prezent dla konkretnej osoby.

Dzisiaj skoncentrowaliśmy swoją uwagę na kulturystach, amatorach siłowni i entuzjastach sztuk walki. Poznaj 10 ciekawych propozycji.

 1. Rękawice ochronne
  Rękawice do ćwiczeń to akcesorium, które posiada niemal każdy. Jako, że jest to część garderoby narażona na dosyć dużą zużywalność – wiele osób bardzo często je wymienia. Z tego też względu – rękawice dla kulturysty, amatora siłowni czy entuzjasty sztuk walki – zawsze będą trafionym pomysłem na prezent.
 2. Nakład do ćwiczeń
  Osoby, które trudnią się rozbudową masy mięśniowej i modelowaniem sylwetki niekiedy ćwiczą w domach, garażach czy piwnicach. Wszak, nie zawsze jest czas, aby udać się na siłownię publiczną. Z tego też względu, doskonałym i zawsze trafionym pomysłem będzie zakup nakładu do ćwiczeń. Obciążenia nigdy za mało!
 3. Sprzęt do ćwiczeń
  Podobnie jak w przypadku nakładu – sprawdzi się sprzęt do ćwiczeń. Z tą jednak różnicą, że musimy być zorientowani – co dana osoba posiada. Modlitewniki, wyciągi, ławeczki, sztangi, hantle i inny sprzęt można kupić już za kilkadziesiąt-kilkaset złotych. To pomysł na prezent, który można dostosować do każdego budżetu.
 4. Suplementy diet
  Rosnąca rola suplementacji w procesach modelowania sylwetki sprawia, że posiłkuje się nią niemal każdy. Dlatego też, zakup dobrego suplementu diety (w przypadku braku wiedzy warto zaufać sprzedawcy) zawsze będzie trafiony. Wystarczy tylko wiedzieć jaki cel treningowy stawia sobie dana jednostka.
 5. Kettlebell
  Kettlebell to nic innego jak obciążenie z uchwytem. Jeden odważnik pozwala na przeprowadzenie kompletnego treningu ciała. Polecany jest osobom, które trenują w domu lub mają ograniczone miejsce na siłownii. Kettlebell występują w kilku wariantach wagowych, tj. 4, 8, 12, 16, 24, 32 kilogramów. W zależności od możliwości danej jednostki – należy dobrać obciążenie.
 6. Bieżnia/Orbiterek/Wioślarz
  Kulturystyka i sztuki walki ma wiele wspólnego. Wszak, zarówno w jednym, jak i drugim sporcie bardzo ważna jest wydolność krążeniowo-oddechowa. Tą można zbudować poprzez odpowiedni trening aerobowy. Doskonale sprawdzą się zatem bieżnia, orbiterek czy wioślarz – maszyny umożliwiające spalanie tkanki tłuszczowej, poprawienie kondycji ruchowej.
 7. Bilet na zawody
  Nieco kreatywniejszym rozwiązaniem jest zakup na zawody: kulturystyczne lub galę sztuk walk. To pomysł, który wiąże się zwykle z nieco większym wydatkiem. Nie mniej jednak – z całą pewnością będzie trafiony.
 8. Karnet na siłownię/treningi
  Nieco przyziemniejszym pomysłem na prezent jest po prostu zakup karnetu na siłownię lub wejściówek na treningi. Nie będzie to co prawda coś ekstra, ale… z całą pewnością zostanie wykorzystane. Oczywiście, najpierw trzeba się zorientować – gdzie uczęszcza dana osoba i czy aby na pewno nie ma wykupionych wejściówek daleko w przód.
 9. Zabiegi regenerujące
  Świetnym prezentem może okazać się: masaż, zabieg relaksacyjny, krioterapia i wiele, wiele innych. Medycyna oferuje naprawdę sporo możliwości w tym zakresie. Zaskocz obdarowywaną osobę! Kup jej coś dla ciała. Wszak, każdy sportowiec potrzebuje regenerujących/wzmacniających zabiegów.
 10. Waga kuchenna
  Zaskoczeni? Waga kuchenna to może być świetny prezent. Osoby modelujące własne ciało dbają nie tylko o intensywny trening, ale także dietę. Dlatego też, precyzyjna waga kuchenna może pozwolić im na przygotowanie jeszcze lepiej zbilansowanych posiłków. Niby stanowi podstawę, ale nie każdy ją posiada. Z całą pewnością jest to gift warty uwagi!
 11. Torba treningowa
  Innym ciekawym pomysłem jest zakup torby treningowej. Korzysta z niej każdy sportowiec, dlatego też możemy mieć pewność, że będzie to trafiony prezent!

 

Masz inny pomysł? Podziel się nim z nami w komentarzu! Zapraszamy do dyskusji!

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*