Pomysł na prezent dla gracza

Wybrać atrakcyjny prezent bywa naprawdę trudno. Nie mniej jednak, przy odpowiednim zaangażowaniu, researchu i kreatywności – można kupić coś ciekawego dla dosłownie każdego!

Dzisiaj „pod lupę” wzięliśmy graczy – społeczność, której zrobić ciekawy prezent – bywa naprawdę bardzo trudno. Poznajcie nasze 10 propozycji.

 1. Nowa gra
  I choć to wydaje nam się banalne, to… może być doskonałym pomysłem na prezent. Wszak, nawet jeśli gracz specjalizuje się w innej grze, to z całą pewnością nowa gra może być ciekawą odskocznią. Problemem może być trafienie w gust gracza, ale tutaj… liczymy na Waszą kreatywność. Grę na konsolę/komputer kupimy za 100-300 złotych.
 2. Słuchawki
  Jednym z akcesoriów, które stosowane są niemal przez każdego entuzjastę gier są słuchawki. Dlatego też, zawsze będą sprawdzonym pomysłem. Pamiętaj jednak, że im większy maniak, tym sprzęt musi być lepszy. Koszt dobrych słuchawek oscyluje w granicach 150-200 złotych.
 3. Kamera internetowa
  Zarówno komputer, Playstation, jak i Xbox – umożliwia podłączenie kamery internetowej. To gadżet, który z całą pewnością uraduje niejednego gracza. Wszak, nowoczesne kamery umożliwiają przekazywanie obrazu i dźwięku. Dzięki temu, gracz będzie miał możliwość rozmowy z innymi, realizacji streamów czy nagrywania filmów z rozgrywki wraz ze swoim komentarzem.
 4. Fotel game’ingowy

Komfort gracza ma bardzo duży wpływ na osiągane przez niego wyniki. Z tego też względu, doskonałym pomysłem na prezent będzie fotel game’ingowy. Profesjonalne siedzisko z uchwytami i podłokietnikami, może kosztować nawet kilka tysięcy złotych! Znajdziemy także tańsze modele – ceny zaczynają się od kilkuset złotych.

 1. Kierownica
  Entuzjaści gier samochodowych z całą pewnością ucieszą się z prezentu w postaci kierownicy. Z łatwością podłączymy ją do konsoli i komputera, co znacznie urealni rozgrywkę. Koszt zestawu z pedałami i skrzynią biegów to od 200 do 1500 złotych.
 2. Pady
  Niektóre gry umożliwiają grę rozgrywkę wieloosobową. Z tego też względu, świetnym pomysłem może okazać się zakup dodatkowych padów (joysticków). Wówczas to gracz będzie mógł zaprosić do rozgrywki jeszcze więcej osób! Jeden joystick to koszt około 150 złotych (oryginalny).
 3. Subskrypcje i kody do gier
  Wiele gier wymaga zakupu subskrypcji (np. Playstation Plus i Xbox Gold). Tego typu pakiety umożliwiają grę online. Dlatego też, wiedząc z jakiej konsoli korzysta gracz – możemy bez trudu wybrać budżetowy (pakiety subskrybcji to koszt kilkudziesięciu złotych).
 4. Okulary VR
  Okulary VR to sprzęt, który pozwoli każdemu graczowi poczuć „wirtualną rzeczywistość”. Okulary pozwalają patrzeć na wirtualny świat w taki sposób, że automatycznie czujemy się jego uczestnikami. Rozgrywka tego typu to nie tylko wielka frajda, ale także zupełnie inny wymiar doświadczania. Koszt okularów VR to minimum kilkaset złotych.
 5. Nowa konsola/komputer
  To propozycja, która mocno nadwyręża budżet, ale stanowi GWARANCJĘ SATYSFAKCJI. Każdy gracz ucieszy się z nowego, lepszego i wydajniejszego sprzętu. Nie mniej jednak, koszt to nawet kilka tysięcy złotych.
 6. Bilety na targi gier
  Gry to nie tylko rozrywka i rywalizacja. To także niesamowita społeczność, której spotkanie w rzeczywistym świecie rzadko kiedy jest możliwe. Najdogodniejszą okazją są wszelakie targi gier, np. Good Game Expo, PGA, IEM itd. Zakup biletów na to wydarzenie z całą pewnością uszczęśliwi niejednego gracza.

Masz inny pomysł?
Masz inną propozycję na prezent dla gracza? Serdecznie zachęcamy do dyskusji! Pochwal się, co Ciebie ostatnio najbardziej ucieszyło, a być może staniesz się inspiracją dla innych.

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*